Harmonogram pisemnych egzaminów maturalnych

w Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu

w maju 2019r.

 

Data

Przedmiot

Skład ZN

Sala

Zdający

Poziom egzam.

Czas egzaminu

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

Język polski

1. M. Jabłoński – przew.

2. T. Aniołowski

3. K. Olaś

4. M. Dobosz

4. M. Krywalska -ZSMech

aula

IVaTinf – 21 osób - cała klasa- 2 osoby (C. Grzanka, J. Nowakowski)

IV TAo– 29 osób - cała klasa – 1 osoba (W. Górska)

absolwenci z lat ubiegłych (nowa formuła) – 7 osób: K. Szrul, A. Pijor, W. Sikorski, K. Iterman, S. Grabowski, N. Knopp, K. Szyman)

 (57 osób)

PP

170 minut

 

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

Język polski

1. M. Dudkowski -przew.

2. M. Sędzicki -ZSMech

13

IVaTinf- 1 osoba: C. Grzanka

IVTel- 1 osoba: K. Rożnowski

IVTM- 1 osoba: A. Będziechowski

IVTM- 1 osoba: J. Sobiecki (wydłużony czas)

 

 

PP

 

170 minut prace pisane na komputerze,

1osoba z

wydłużonym czasem

170+30 minut

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

Język polski

1. M. Drozdowska – przew.

2. M. Krupska

3. T. Gościak - ZSMech

54

IVTM- 16 osób: Ł.Kałużny, D. Lorenc, P. Łakomy, M. Marzec, Ł. Nagorzycki, J. Olszewski, S. Plizga, A. Rachwalski, K. Radzikowski, J. Renkiewicz, J. Sadowski, K. Skupiński, T. Szyplewski, M. Urbaniak, T. Zakrzewski, D. Ziółkowski

IVaTinf – 1 osoba (wydłużony czas): J. Nowakowski

IVTAo – 1 osoba (wydłużony czas): W. Górska

PP

170 minut

2 osoby z

wydłużonym czasem

170+30 minut

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

Język polski

1. G. Rycyk – przew.

2. T. Kaczmarek

3. K. Biesiada-Kawalec - ZSMech

55

IVbTinf- 16 osób: P. Aleksandrowicz, K. Bednarski, S. Bonikowski, K. Czaplewski, N. Czyżnikiewicz, D. Gliszta, M. Hancyk, M. Janiszewski, M. Jutrzenka, A. Kapuściński, D. Kwiatkowski, S. Kwiecień, O. Niedzielski, M. Piechocki, K. Schiemann, M. Skibowski

PP

170 minut

 

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

Język polski

1. E. Kamińska – przew.

2. P. Jarzyński

3. K. Kuchta - ZSMech

59

IVbTinf- 6 osób: T. Słupkowski, P. Sosnowski, D. Szczeciński, P. Wessel, S. Zielazkiewicz, K. Zwoliński

IVTM- 9 osób: A. Ajersch, R. Ciernicki, A. Czyściecki, K. Dłużyński, J. Dudalska, B. Głowacki, T. Hamermeister, J. Jankiewicz, D. Jeziorowski

PP

170 minut

 

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

Język polski

1. D. Iwańska – przew.

2. M. Bartoszek

3. G. Rakowski - ZSMech

66

IVTel- 17 osób: T. Fryc, D. Gajos, S. Gołębiewski, K. Gryglewski, B. Jarzembowski, B. Jeromiński, D. Kawski, A. Łepak, B. Mesanio, D. Mielnik, M. Orzechowski, A. Paszkowski, O. Płoński, A. Przybysz, P. Rułka, P. Stokłosa, Ł. Stryjewski

PP

170 minut

 

6.05.2019r.

poniedziałek

godz. 1400

Język polski

1. O. Pryk -przew.

2. J. Jasiński

3. R. Borowski -ZSMech

55

IVaTinf - 1osoba: K. Ciesiółka

IVbTinf - 1 osoba: K. Bednarski

IVTel - 3 osoby: T. Fryc, B. Jarzembowski, O. Płoński

IVTAo - 1 osoba: M. Stefanowski

IVaTinf - 1osoba (wydłużony czas): J. Nowakowski

PR

 

180 minut

 

1osoba z

wydłużonym czasem

180+30 minut

7.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Matematyka

 

1. R. Bancewicz  – przew.

2. M. Domowicz

3. W. Nykaza

4. S. Grodkowska

5. P. Woźniak -ZSMech

aula

IVTM– 26 osób - cała klasa - 1 osoba (J. Sobiecki)

IVTel– 18 osób - cała klasa

IVTAo (analitycy) – 8 osób: A. Andelbrat, K. Budkowski, L. Dmitrowska, P. Fieberg, A. Gończewska, M. Lemanowicz, W. Ryszkowska, M. Stefanowski

 (52 osoby)

PP

170 minut

7.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Matematyka

1. A. Kalbarczyk -przew.

2. J. Zelmańska

3. G. Rakowski -ZSMech

53

IVbTinf – 12 osób: D. Kwiatkowski, S. Kwiecień, O. Niedzielski, M. Piechocki, K. Schiemann, M. Skibowski, T. Słupkowski, P. Sosnowski, D. Szczeciński, P. Wessel, S. Zielazkiewicz, K. Zwoliński

absolwent z lat ubiegłych (stara formuła) – 1 osoba: M. Górski

PP

170 minut

7.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Matematyka

1. M. Roszczynialska – przew.

2. D. Maciąg

3. T. Szymański - ZSMech

54

IVaTinf- 15 osób: R. Bronikowski, M. Buchalski, J. Chojnacki, K. Ciesiółka, R. Draspa, P. Gross, C. Grzanka, M. Kuchczyński, A. Kwiatkowski, R. Lamkowski, W. Makowska, F. Ozimiński, N. Połaszewski, K. Robaczewski, T. Ryling

IVaTinf – 1 osoba (wydłużony czas): J. Nowakowski

IVTM – 1 osoba (wydłużony czas): J. Sobiecki

IVTAo – 1 osoba (wydłużony czas): W. Górska

PP

170 minut

 

 

3 osoby z wydłużonym czasem

170+ 30 minut

 

7.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Matematyka

1. K. Olszewski – przew.

2. M. Szydłowski

3. M. Szulc - ZSMech

55

IVTAo (odnawialni) – 5 osób: M. Piotrowski, P. Pyżewski, R. Stachowski, I. Wach, O. Wilkowski

Absolwenci z lat ubiegłych (nowa formuła) – 11 osób: A. Pijor, P. Leszczyńska, K. Gwiazdowski, M. Lietz, K. Lipowicz, P. Jankowski, N. Knopp, K. Szyman, Ł. Kawski, P. Wierucki, Ł. Marchlewski

PP

170 minut

7.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Matematyka

1. T. Szwaba – przew.

2. M. Rudnicka-Chadaj

3. K. Przybytkowska - ZSMech

59

IVTAo (odnawialni) – 16 osób: M. Banaś, K. Betka, P. Ćwiek, P. Dzieżyk, P. Gajkowski, M. Janiewicz, S. Kaniecki, M. Kicza, M. Kurek, D. Lewandowski, W. Mikulski, D. Nowakowski, S. Ograbek, M. Pawłowski, J. Piaskowski, B. Piekarski

PP

170 minut

7.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Matematyka

1. D. Charzyński – przew.

2. B. Krasińska

3. E. Jędrzejewska-Sierant - ZSMech

66

IVaTinf- 7 osób: A. Stopel, M. Swół, M. Szałkowski, A. Szymelfenig, S. Wessel, A. Zieliński, A. Zięta

IVbTinf- 10 osób: P. Aleksandrowicz, K. Bednarski, S. Bonikowski, K. Czaplewski, N. Czyżnikiewicz, D. Gliszta, M. Hancyk, M. Janiszewski, M. Jutrzenka, A. Kapuściński

PP

170 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. B. Szada -przew.

2. K. Foligowski

3. M. Szulc  -ZSMech

32

IVTAeo - 15 osób: M. Kurek, D. Lewandowski, W. Mikulski, D. Nowakowski, S. Ograbek, M. Pawłowski, J. Piaskowski, B. Piekarski, M. Piotrowski, P. Pyżewski, W. Ryszkowska, R. Stachowski, M. Stefanowski, I. Wach, O. Wilkowski

PP

120 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. K. Olszewski - przew.

2. L. Torłop

3. K. Przybytkowska -ZSMech

34

IVbTinf– 8 osób: M. Piechocki, K. Schiemann, M. Skibowski, T. Słupkowski, P. Sosnowski, P. Wessel, S. Zielazkiewicz, K. Zwoliński

Absolwenci z lat ubiegłych (nowa formuła) – 6 osób: A. Pijor, W. Sikorski, M. Lietz, N. Knopp, Ł. Kawski, R. Garbacki

PP

120 minut

 

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. T. Kaczmarek  - przew.

2. S. Grodkowska

3. T. Gościak - ZSMech

36

IVaTinf – 16 osób: R. Bronikowski, M. Buchalski, J. Chojnacki, R. Draspa, P. Gross, M. Kuchczyński, A. Kwiatkowski, R. Lamkowski, W. Makowska, F. Ozimiński, N. Połaszewski, K. Robaczewski, T. Ryling, A. Stopel, M. Swół, M. Szałkowski

PP

120 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. M. Jabłoński - przew.

2. T. Żukotyński

3. K. Kuchta - ZSMech

37

IVTAo – 12 osób: A. Andelbrat, M. Banaś, K. Betka, K. Budkowski, P. Ćwiek, L. Dmitrowska, P. Dzieżyk, P. Gajkowski, A. Gończewska, M. Janiewicz, S. Kaniecki, M. Kicza

PP

120 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. R. Bancewicz -przew.

2. M. Galewski

3. M. Krywalska -ZSMech

52

IVTM – 6 osób: A. Ajersch, A. Czyściecki, J. Dudalska, B. Głowacki, T. Hamermeister, J. Jankiewicz

IVaTinf– 4 osoby: A. Szymelfenig, S. Wessel, A. Zieliński, A. Zięta

IVaTinf - 1osoba (wydłużony czas): J. Nowakowski

PP

120 minut

 

1osoba z

wydłużonym czasem

120+30 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. M. Drozdowska -przew.

2. M. Rzymski

3. K. Kurt -ZSMech

53

IVbTinf - 13 osób: P. Aleksandrowicz, K. Bednarski, S. Bonikowski, K. Czaplewski, N. Czyżnikiewicz, D. Gliszta, M. Hancyk, M. Janiszewski, M. Jutrzenka, A. Kapuściński, D. Kwiatkowski, S. Kwiecień, O. Niedzielski

PP

120 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. P. Balcerzak - przew.

2. K. Markiewicz

3. T. Szymański -ZSMech

59

IVTel -16 osób: T. Fryc, D. Gajos, S. Gołębiewski, K. Gryglewski, B. Jarzembowski, B. Jeromiński, A. Łepak, B. Mesanio, D. Mielnik, M. Orzechowski, A. Paszkowski, O. Płoński, A. Przybysz, P. Rułka, P. Stokłosa, Ł. Stryjewski

PP

120 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. B. Mańska-Borowska - przew.

2. Z. Wiśniewska-Zięba

3. P. Woźniak -ZSMech

66

IVTM – 16 osób: D. Jeziorowski, Ł.Kałużny, D. Lorenc, P. Łakomy, M. Marzec, Ł. Nagorzycki, J. Olszewski, A. Rachwalski, K. Radzikowski, J. Renkiewicz, J. Sadowski, K. Skupiński, T. Szyplewski, M. Urbaniak, T. Zakrzewski, D. Ziółkowski

PP

120 minut

 

8.05.2019r.

środa

godz. 900

Język angielski

1. O. Pryk -przew.

2. K. Biesiada-Kawalec -ZSMech

13

IVaTinf- 1 osoba: C. Grzanka

IVTel- 1 osoba:  K. Rożnowski

IVTM- 1 osoba: A. Będziechowski

IVTM- 1 osoba: J. Sobiecki (wydłużony czas)

PP

120  minut

prace pisane na komputerze,

1osoba z

wydłużonym czasem

120+30 min

8.05.2019r.

środa

godz. 1400

Język angielski

1. A. Kalbarczyk  –przew.

2. E. Kamińska

3. K. Kurt - ZSMech

32

IVTAo – 15 osób: M. Banaś, P. Ćwiek, L. Dmitrowska, P. Gajkowski, M. Janiewicz, S. Kaniecki, M. Kicza, M. Kurek, D. Lewandowski, W. Mikulski, D. Nowakowski, S. Ograbek, J. Piaskowski, B. Piekarski, M. Piotrowski

PR

150minut

 

8.05.2019r.

środa

godz. 1400

Język angielski

1. I. Nykaza–przew.

2. T. Szwaba

3. P. Woźniak - ZSMech

34

IVTAo – 3 osoby: R. Stachowski, M. Stefanowski, O. Wilkowski

IVTel – 6 osób: S. Gołębiewski, A. Łepak, B. Mesanio, D. Mielnik, M. Orzechowski, O. Płoński

absolwent z lat ubiegłych – 1 osoba: T. Pozorski

PR

150minut

 

8.05.2019r.

środa

godz. 1400

Język angielski

1. J. Jasiński –przew.

2. J. Grabowski

3. K. Norkowska - ZSMech

36

IVa Tinf – 13osób: J. Chojnacki, R. Draspa, M. Kuchczyński, A. Kwiatkowski, W. Makowska, F. Ozimiński, N. Połaszewski, K. Robaczewski, T. Ryling, A. Stopel, M. Swół, A. Szymelfenig, A. Zieliński

IVaTinf - 1osoba (wydłużony czas): J. Nowakowski

PR

150 minut

 

1 osoba z wydłużonym czasem

150+ 30 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 1400

Język angielski

1. K. Dąbrowska –przew.

2. J. Zelmańska

3. T. Gościak - ZSMech

59

IVbTinf – 16 osób: P. Aleksandrowicz, K. Czaplewski, D. Gliszta, M. Janiszewski, M. Jutrzenka, A. Kapuściński, D. Kwiatkowski, S. Kwiecień, O. Niedzielski, M. Piechocki, K. Schiemann, T. Słupkowski, P. Sosnowski, P. Wessel, S. Zielazkiewicz, K. Zwoliński

PR

150 minut

8.05.2019r.

środa

godz. 1400

Język angielski

1. D. Iwańska –przew.

2. P. Orłowski

3. Z. Murach - ZSMech

66

IVTM - 15 osób: J. Dudalska, B. Głowacki, T. Hamermeister, J. Jankiewicz, D. Jeziorowski, P. Łakomy, M. Marzec, Ł. Nagorzycki, J. Olszewski, A. Rachwalski, K. Radzikowski, K. Skupiński, T. Szyplewski, M. Urbaniak, D. Ziółkowski

PR

150 minut

 

8.05.2019r.

środa

godz. 1400

Język angielski

1. M. Winnicki –przew.

2. M. Krywalska - ZSMech

13

IVTM – 1 osoba: J.Sobiecki (wydłużony czas: 150+30 minut)

IVTel - 1 osoba: K. Rożnowski

PR

150 minut

prace pisane na komputerze

9.05.2019r.

czwartek

godz. 900

matematyka

1. M. Domagalski - przew.

2. K. Foligowski

3. A. Mazepa

4. M. Krywalska- ZSMech.

aula

IV TM – 15 osób: A. Ajersch, A. Będziechowski, R. Ciernicki, A. Czyściecki, K. Dłużyński, J. Dudalska, B. Głowacki, P. Łakomy, M. Marzec, Ł. Nagorzycki, J. Olszewski, A. Rachwalski, J. Sadowski, K. Skupiński, T. Zakrzewski

IVaTinf – 11 osób: J. Chojnacki, K. Ciesiółka, R. Draspa, P. Gross, C. Grzanka, A. Kwiatkowski, R. Lamkowski, T. Ryling, M. Swół, A. Szymelfenig, A. Zieliński

IVbTinf – 5 osób: M. Hancyk, A. Kapuściński, M. Skibowski, D. Szczeciński, S. Zielazkiewicz

IV TAo – 7 osób: K. Betka, P. Ćwiek, P. Dzieżyk, D. Nowakowski, S. Ograbek, M. Pawłowski, P. Pyżewski

IV Tel – 8 osób: T. Fryc, S. Gołębiewski, A. Łepak, M. Orzechowski, A. Przybysz, K. Rożnowski, P. Stokłosa, Ł. Stryjewski

Absolwenci z lat ubiegłych (nowa formuła) – 2 osoby: M. Wyżga, D. Koszykowski                               (48 osób)

PR

180 minut

 

9.05.2019r.

czwartek

godz. 1400

filozofia

1. A. Wegner - przew.

2. P. Balcerzak

3. S. Marcinkowski - ZSMech.

 

59

IVbTinf– 7 osób: K. Bednarski, S. Bonikowski, K. Czaplewski, M. Janiszewski, O. Niedzielski, M. Piechocki, K. Zwoliński

IV Tel – 1 osoba: A. Paszkowski

PR

180 minut

 

10.05.2019r.

piątek

godz. 900

biologia

1. G. Rycyk  -przew.

2. M. Wróblewski

3. M. Sędzicki -ZSMech

66

IVTAo – 8 osób: A. Andelbrat, K. Budkowski, L. Dmitrowska, P. Fieberg, A. Gończewska, M. Lemanowicz, W. Ryszkowska, M. Stefanowski

IV Tel – 2 osoby: B. Jeromiński, P. Rułka

IV TM – 1 osoba: J. Renkiewicz

Absolwenci z lat ubiegłych (nowa formuła) – 2 osoby: N. Haleta, J. Szygowski

PR

180 minut

 

10.05.2019r.

piątek

godz. 1400

wos

1. O. Chrzanowska -przew.

2. W. Czajkowska -ZSMech

66

Absolwenci z lat ubiegłych (nowa formuła)–2 osoby: D.Dąbkowski, A.Pijor

PR

180 minut

 

13.05.2019r.

poniedziałek

godz. 900

chemia

1. M. Dobosz -przew.

2. I. Nykaza

3. G. Rakowski -ZSMech

59

IVTAo – 6 osób: A. Andelbrat, K. Budkowski, A. Gończewska, M. Lemanowicz, W. Ryszkowska, M. Stefanowski

IVTAo – 1 osoba (wydłużony czas): W. Górska

Absolwenci  z lat ubiegłych – 4 osoby: K. Fota, N. Haleta, S. Grabowski, J. Szygowski

PR

 

180 minut

 

 

1osoba z

wydłużonym czasem

180+30 minut

13.05.2019r.

poniedziałek

godz. 1400

informatyka

1. W. Wiak -przew.

2. L. Torłop

3. G. Rakowski –ZSMech

Administrator: S. Thom

50

IVaTinf – 6 osób: R. Bronikowski, M. Buchalski, R. Draspa, P. Gross, C. Grzanka, M. Kuchczyński

PR

 

60 + (30minut przerwy) +150 minut

13.05.2019r.

poniedziałek

godz. 1400

informatyka

1. D. Charzyński -przew.

2. B. Mańska-Borowska

3. T. Szymański –ZSMech

Administrator: M. Kowalczyk

13

IVaTinf – 2 osoby: M. Szałkowski, A. Szymelfenig

IVbTinf – 4 osoby: M. Jutrzenka, A. Kapuściński, D. Szczeciński, S. Zielazkiewicz

PR

 

60 + (30minut przerwy) +150 minut

13.05.2019r.

poniedziałek

godz. 1400

informatyka

1. T. Żukotyński -przew.

2. W. Nykaza

3. K. PrzybytkowskaZSMech

Administrator: O. Pryk

18

IVaTinf – 5 osób: W. Makowska, K. Robaczewski, T. Ryling, A. Stopel, M. Swół

 

PR

 

60 + (30minut przerwy) +150 minut

14.05.2019r.

wtorek

godz. 900

Język niemiecki

1. K. Dąbrowska -przew.

2. M. Domagalski

3. M. Szulc -ZSMech

59

IVaTinf – 1 osoba: K. Ciesiółka

IVbTinf – 1 osoba: D. Szczeciński

IV TM – 3 osoby: R. Ciernicki, K. Dłużyński, S. Plizga

IVTel – 1 osoba: D. Kawski

IV TAo - 2 osoby: P. Fieberg, M. Lemanowicz

IVTAo – 1 osoba (wydłużony czas): W. Górska

Absolwent  z lat ubiegłych – 1 osoba: K. Szrul

PP

120 minut

 

1osoba z

wydłużonym czasem

120+30 minut

14.05.2019r.

wtorek

godz. 1400

Język niemiecki

1. M. Domowicz -przew.

2. M. Kochański

3. K. Norkowska -ZSMech

59

IVaTinf – 1 osoba: K. Ciesiółka

IVbTinf – 1 osoba: D. Szczeciński

IV TM – 2 osoby: R. Ciernicki, S. Plizga

IVTel – 1 osoba: D. Kawski

IV TAo - 1 osoba: P. Fieberg

IVTAo – 1 osoba (wydłużony czas): W. Górska

PR

150 minut

 

1osoba z

wydłużonym czasem

150+30 minut

15.05.2019r.

środa

godz. 900

geografia

1. M. Rzymski -przew.

2. K. Olaś

3. M. Szulc -ZSMech

 

66

IVaTinf – 2 osoby: S. Wessel, A. Zięta

IVbTinf – 3 osoby: K. Bednarski, S. Bonikowski, N. Czyżnikiewicz

IV TM – 2 osoby: Ł. Kałuży, D. Lorenc

IVTel – 3 osoby: D. Gajos, K. Gryglewski, B. Mesanio

IV TAo - 3 osoby: D. Nowakowski, J. Piaskowski, I. Wach

PR

180 minut

 

20.05.2019r.

poniedziałekgodz. 900

fizyka

 

1. M. Kowalczyk -przew.

2. Z. Wiśniewski-Zięba

3. K. Biesiada-Kawalec -ZSMech

59

IV TM – 6 osób: A. Ajersch, A. Będziechowski, J. Dudalska, P. Łakomy, J. Renkiewicz, D. Ziółkowski

IVTel – 2 osoby: A. Łepak, A. Przybysz

IV TAo – 3 osoby: K. Betka, D. Nowakowski, S. Ograbek

PR

180 minut

20.05.2019r.

poniedziałek

godz. 1400

historia

1. W. Wiak -przew.

2. H. Stefańska-Skiba -ZSMech

 

66

Absolwenci z lat ubiegłych – 2 osoby: D. Dąbkowski, A. Pijor (brak opłaty)

PR

180 minut

 

 

 

 

Osoby oddelegowane do Zespołów Nadzorujących w innych szkołach w maju 2019r.

Data

Imię i nazwisko osoby oddelegowanej

Szkoła

Przedmiot

Godzina rozpoczęcia egzaminu

6.05.2019r.

Maciej Winnicki

Piotr Orłowski

Zespół Szkół Mechanicznych

j. polski PP

900

Sławomir Thom

I LO

Janusz Grabowski

Zespół Szkół Mechanicznych

j. polski PR

1400

Sławomir Thom

I LO

7.05.2019r.

Mateusz Wróblewski

Tomir Żukotyński

Zespół Szkół Mechanicznych

matematyka PP

900

8.05.2019r.

Tomasz Aniołowski

Marcin Dudkowski

Krzysztof Olaś

Zespół Szkół Mechanicznych

j. angielski PP

900

Monika Bartoszek

III LO

Wiesław Nykaza

Zespół Szkół Mechanicznych

j. angielski PR

1400

9.05.2019r.

Marcin Kowalczyk

Zespół Szkół Mechanicznych

filozofia PR

1400

10.05.2019r.

.

Owidiusz Pryk

Zespół Szkół Mechanicznych

biologia PR

900

Sławomir Thom

I LO

wos PR

1400

14.05.2019r.

 

Barbara Szada

Zespół Szkół Mechanicznych

j. niemiecki PP

900

15.05.2019r.

 

Krzysztof Foligowski

Zespół Szkół Mechanicznych

geografiaPR

900

16.05.2019r.

 

Andrzej Wegner

Zespół Szkół Mechanicznych

j. rosyjskiPP

900

Andrzej Mazepa

Zespół Szkół Mechanicznych

j. rosyjskiPR

1400

20.05.2019r.

Tadeusz Kaczmarek

Zespół Szkół Mechanicznych

historia PR

1400

Sławomir Thom

I LO

 

 

Osoby rezerwowe, które mogą zostać powołane w skład ZN

w przypadku nieobecności członka ZN

w maju 2019r.

 

Data

Godzina

Dzień tygodnia

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

6.05.2019r.

9.00

poniedziałek

j.polski PP

L. Torłop, M. Domowicz

14.00

j.polski PR

B. Mańska-Borowska

7.05.2019r.

9.00

wtorek

matematyka PP

B. Szada, M. Rzymski

8.05.2018r.

9.00

środa

j. angielski PP

D. Charzyński, S. Thom

14.00

j. angielski PR

A. Romanowska, M. Dobosz

9.05.2018r.

9.00

czwartek

matematyka PR

S. Grodkowska

14.00

filozofia

M. Szydłowski

10.05.2018r.

9.00

piątek

biologia

R. Bancewicz

14.00

wos

M. Bartoszek

13.05.2019r.

9.00

poniedziałek

chemia

T. Aniołowski

14.00

informatyka

K. Dąbrowska, J. Grabowski

14.05.2019r.

9.00

wtorek

j. niemiecki PP

E. Kamińska

14.00

j. niemiecki PR

D. Iwańska

15.05.2019r.

9.00

środa

geografia

M. Dudkowski

20.05.2019r.

9.00

poniedziałek

fizyka

P. Balcerzak

14.00

historia

M. Jabłoński

 

 

 

 

HARMONOGRAM

ustnych egzaminów maturalnych w sesji wiosennej 2019r.

 w Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu

 

Egzamin z języka polskiego

 

Data

Sala

Orientacyjna godzina rozpoczęcia egzaminu

Zdający

Skład zespołu przedmiotowego

 

10.05.2019r.

piątek

Godz. 1420- 1920

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

 

1805

 

1820

1835

11 osób z klasy 4TM

Hamermeister Tomasz

Jankiewicz Joachim

Jeziorowski Dawid

Kałużny Łukasz

Lorenc Dawid

przerwa

Plizga Sebastian

Radzikowski Kacper

Szyplewski Tomasz

Urbaniak Mateusz

Sobiecki Jan (wydłużony czas)

przerwa

Ziółkowski Dawid

2 osoby z klasy 4TAo

Banaś Maciej

Górska Weronika (wydłużony czas)

K. Markiewicz – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant - ZSMech

 

11.05.2019r.

sobota

Godz. 900- 1445

52

 

900

915

930

945

1000

 

1045

1100

1115

1130

1145

 

1230

1245

1300

1315

1330

 

1415

16 osób z klasy 4TM

Ajersch Adam

Będziechowski Artur

Ciernicki Radosław

Czyściecki Arkadiusz

Dłużyński Kacper

przerwa

Dudalska Julia

Głowacki Bartosz

Łakomy Piotr

Marzec Maksymilian

Nagorzycki Łukasz

przerwa

Olszewski Jonatan

Rachwalski Adam

Renkiewicz Jakub

Sadowski Jakub

Skupiński Kacper

przerwa

Zakrzewski Tomasz

K. Markiewicz – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant - ZSMech

13.05.2019r.

poniedziałek

Godz. 1420- 1905

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

 

1620

1635

1650

1705

 

1750

1805

1820

1835

6 osób z klasy 4Tel:

Fryc Tobiasz

Gajos Damian

Gołębiewski Szymon

Gryglewski Karol

Kawski Dawid

przerwa

Mesanio Błażej

8 osób z klasy 4bTinf:

Aleksandrowicz Patryk

Bednarski Kamil

Bonikowski Sylwester

Czaplewski Konrad

Przerwa

Czyżnikiewicz Nikodem

Sosnowski Paweł

Wessel Paweł

Zwoliński Kamil

M. Roszczynialska – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant - ZSMech

14.05.2019r.

wtorek

Godz. 1420- 1835

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

 

1750

1805

12 osób z klasy 4Tel:

Jarzembowski Bartosz

Jeromiński Błażej

Łepak Adam

Mielnik Dawid

Orzechowski Marcin

przerwa

Paszkowski Adrian

Płoński Oskar

Przybysz Adam

Rożnowski Kacper

Rułka Paweł

przerwa

Stokłosa Patryk

Stryjewski Łukasz

M. Roszczynialska – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant  - ZSMech

15.05.2019r.

środa

Godz. 1420- 1905

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

 

1750

1805

1820

13 osób  z klasy 4aTinf:

Bronikowski Robert

Buchalski Mateusz

Chojnacki Jakub

Draspa Radosław

Gross Paweł

przerwa

Grzanka Cezary

Kuchczyński Michał

Kwiatkowski Adrian

Lamkowski Rafał

Ozimiński Filip

przerwa

Połaszewski Nikodem

Zieliński Armin

Nowakowski Jakub (wydłużony czas)

K. Markiewicz – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant  - ZSMech

16.05.2019r.

czwartek

Godz. 1420- 1905

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

 

1750

1805

1820

1835

14 osób z klasy 4TAo:

Betka Kacper

Ćwiek Paweł

Dmitrowska Laura

Dzieżyk Patrycja

Gajkowski Patryk

przerwa

Janiewicz Mateusz

Kaniecki Szymon

Kicza Mateusz

Kurek Miłosz

Lewandowski Daniel

przerwa

Mikulski Wiktor

Nowakowski Dominik

Ograbek Szymon

Wilkowski Oskar

A. Romanowska – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant  - ZSMech

20.05.2019r.

Poniedziałek

Godz. 1420- 1905

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

 

1750

1805

1820

1835

14 osób z klasy 4TAo:

Andelbrat Aleksandra

Budkowski Kamil

Fieberg Paulina

Gończewska Agata

Lemanowicz Marcelina

przerwa

Pawłowski Michał

Piaskowski Jakub

Piekarski Bartosz

Piotrowski Michał

Pyżewski Paweł

przerwa

Ryszkowska Wiktoria

Stachowski Remigiusz

Stefanowski Michał

Wach Igor

K. Markiewicz – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant  - ZSMech

21.05.2019r.

wtorek

Godz. 1420- 1905

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

 

1750

1805

1820

1835

14 osób z klasy 4bTinf:

Gliszta Dariusz

Hancyk Maciej

Janiszewski Mateusz

Jutrzenka Mateusz

Kapuściński Adam

przerwa

Kwiatkowski Dominik

Kwiecień Szymon

Niedzielski Oskar

Piechocki Mateusz

Schiemann Kamil

przerwa

Skibowski Maciej

Słupkowski Tomasz

Szczeciński Damian

Zielazkiewicz Szymon

M. Roszczynialska – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant  - ZSMech

22.05.2019r.

środa

Godz. 1420- 1735

52

 

1420

1435

1450

1505

1520

 

1605

1620

1635

1650

1705

10 osób z klasy 4aTinf:

Ciesiółka Klaudia

Makowska Weronika

Robaczewski Kamil

Ryling Tomasz

Stopel Aleksandra

przerwa

Swół Mateusz

Szałkowski Michał

Szymelfenig Adrian

Wessel Szymon

Zięta Adrian

A. Romanowska – przewodnicząca

E. Jędrzejewska-Sierant  - ZSMech

Egzamin z języka angielskiego

 

Data

Sala

Orientacyjna godzina rozpoczęcia egzaminu

Zdający

Skład zespołu przedmiotowego

10.05.2019r.

piątek

Godz. 1330- 1615

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

10 osób z klasy 4TAo:

Janiewicz Mateusz

Kaniecki Szymon

Kicza Mateusz

Kurek Miłosz

Lewandowski Daniel

przerwa

Mikulski Wiktor

Piaskowski Jakub

Stachowski Remigiusz

Wach Igor

Wilkowski Oskar

M. Rudnicka-Chadaj – przewodnicząca

H. Stefańska-Skiba - ZSMech

11.05.2019r.

sobota

Godz. 900 – 1300

60

 

900

915

930

945

1000

 

1030

1045

1100

1115

1130

 

1200

1215

1230

1245

14 osób z klasy 4Tel:

Gajos Damian

Gryglewski Karol

Jarzembowski Bartosz

Jeromiński Błażej

Łepak Adam

przerwa

Mesanio Błażej

Mielnik Dawid

Orzechowski Marcin

Paszkowski Adrian

Płoński Oskar

przerwa

Przybysz Adam

Rożnowski Kacper

Stokłosa Patryk

Stryjewski Łukasz

D. Maciąg – przewodnicząca

H. Stefańska-Skiba – ZSMech  

13.05.2019r.

poniedziałek

Godz. 1330- 1615

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

10 osób z klasy 4TAo:

Banaś Maciej

Betka Kacper

Ćwiek Paweł

Dmitrowska Laura

Dzieżyk Patrycja

przerwa

Gajkowski Patryk

Nowakowski Dominik

Ograbek Szymon

Pawłowski Michał

Pyżewski Paweł

M. Rudnicka-Chadaj – przewodnicząca

  W. Czajkowska - ZSMech

14.05.2019r.

wtorek

Godz. 1330- 1645

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

 

1630

11 osób z klasy 4bTinf:

Czaplewski Konrad

Gliszta Dariusz

Hancyk Maciej

Janiszewski Mateusz

Kwiatkowski Dominik

przerwa

Kwiecień Szymon

Niedzielski Oskar

Piechocki Mateusz

Schiemann Kamil

Skibowski Maciej

przerwa

Słupkowski Tomasz

 

O. Chrzanowska – przewodnicząca

H. Stefańska-Skiba – ZSMech  

14.05.2019r.

wtorek

Godz. 1330- 1615

55

 

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

 

 

1600

 

9 osób z lat ubiegłych - nowa formuła:

Pijor Artur

Sikorski Wiesław

Leszczyńska Paulina

Pyrziński Fabian

Knopp Nikodem

przerwa

Koszykowski Dawid

Torbicki Jakub

Kawski Łukasz

Wierucki Patryk

1 osoba z lat ubiegłych - stara formuła:

Magowski Kamil

M. Rudnicka-Chadaj – przewodnicząca

W. Czajkowska – ZSMech

15.05.2019r.

środa

Godz. 1330- 1615

60

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

 

1530

1545

1600

7 osób z klasy 4TAo:

Andelbrat Aleksandra

Budkowski Kamil

Gończewska Agata

Piekarski Bartosz

Piotrowski Michał

przerwa

Ryszkowska Wiktoria

Stefanowski Michał

3 osoby z klasy 4Tel:

Fryc Tobiasz

Gołębiewski Szymon

Rułka Paweł

D. Maciąg – przewodniczący

W. Czajkowska - ZSMech

15.05.2019r.

środa

Godz. 1330- 1700

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

 

1630

1645

12 osób z klasy 4TM:

Ajersch Adam

Będziechowski Artur

Czyściecki Arkadiusz

Dudalska Julia

Głowacki Bartosz

 przerwa

Hamermeister Tomasz

Jankiewicz Joachim

Jeziorowski Dawid

Łakomy Piotr

Marzec Maksymilian

przerwa

Renkiewicz Jakub

Ziółkowski Dawid

B. Krasińska – przewodniczący

H. Stefańska-Skiba - ZSMech

16.05.2019r.

czwartek

Godz. 1330- 1715

55

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

 

1630

1645

12 osób z klasy 4TM:

Kałużny Łukasz

Lorenc Dawid

Nagorzycki Łukasz

Olszewski Jonatan

Rachwalski Adam

przerwa

Radzikowski Kacper

Sadowski Jakub

Skupiński Kacper

Szyplewski Tomasz

Urbaniak Mateusz

przerwa

Zakrzewski Tomasz

Sobiecki Jan (wydłużony czas)

B. Krasińska – przewodniczący

W. Czajkowska - ZSMech

16.05.2019r.

czwartek

Godz. 1330- 1700

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

 

1630

11 osób z klasy 4aTinf:

Makowska Weronika

Ozimiński Filip

Robaczewski Kamil

Ryling Tomasz

Stopel Aleksandra

przerwa

Swół Mateusz

Szałkowski Michał

Szymelfenig Adrian

Wessel Szymon

Zięta Adrian

przerwa

Nowakowski Jakub (wydłużony czas)

O. Chrzanowska – przewodniczący

H. Stefańska-Skiba - ZSMech

20.05.2019r.

poniedziałek

Godz. 1330- 1615

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

10 osób z klasy 4bTinf:

Aleksandrowicz Patryk

Bednarski Kamil

Bonikowski Sylwester

Czyżnikiewicz Nikodem

Jutrzenka Mateusz

przerwa

Kapuściński Adam

Sosnowski Paweł

Wessel Paweł

Zielazkiewicz Szymon

Zwoliński Kamil

B. Krasińska – przewodniczący

W. Czajkowska - ZSMech

21.05.2019r.

wtorek

Godz. 1330- 1645

53

 

1330

1345

1400

1415

1430

 

1500

1515

1530

1545

1600

 

1630

11 osób z klasy 4aTinf:

Bronikowski Robert

Buchalski Mateusz

Chojnacki Jakub

Draspa Radosław

Gross Paweł

przerwa

Grzanka Cezary

Kuchczyński Michał

Kwiatkowski Adrian

Lamkowski Rafał

Połaszewski Nikodem

przerwa

Zieliński Armin

O. Chrzanowska – przewodniczący

H. Stefańska-Skiba - ZSMech

 

Egzamin z języka niemieckiego

Data

Sala

Orientacyjna godzina rozpoczęcia egzaminu

Zdający

Skład zespołu przedmiotowego

17.05.2019r.

piątek

Godz. 1150- 1450

52

 

1150

1205

1220

 

1235

 

1250

 

 

1320

 

1335

1350

1405

 

1435

3 osoby z 4 TM:

Ciernicki Radosław

Dłużyński Kacper

Plizga Sebastian

1 osoba z 4aTinf:

Ciesiółka Klaudia

1 osoba z 4bTinf:

Szczeciński Damian

przerwa

1 osoba z 4Tel:

Kawski Dawid

3 osoby z 4TAo:

Fieberg Paulina

Lemanowicz Marcelina

Górska Weronika (wydłużony czas)

1 osoba z lat ubiegłych - stara formuła:

Górski Mateusz

J. Zelmańska  – przewodnicząca

W. Czajkowska  - ZSMech

 

Osoby oddelegowane do Zespołów Egzaminacyjnych w innych szkołach

 

Data

Osoby delegowane

Szkoła

9.05.2019r.

czwartek

godz. 13.30

1.          M. Roszczynialska

 

Zespół Szkół Mechanicznych

 

10.05.2019r.

piątek

godz. 13.30

1.          M. Roszczynialska

 

Zespół Szkół Mechanicznych

 

13.05.2019r.

poniedziałek

godz. 13.30

1.          K. Markiewicz

Zespół Szkół Mechanicznych

13.05.2019r.

poniedziałek

godz. 14.00

1.          B. Krasińska

I Liceum Ogólnokształcące

14.05.2019r.

wtorek

godz. 13.30

1.          D. Maciąg

2.          B. Krasińska

Zespół Szkół Mechanicznych

15.05.2019r.

środa

godz. 13.30

1.          M. Rudnicka-Chadaj

2.          O. Chrzanowska

Zespół Szkół Mechanicznych

16.05.2019r.

czwartek

godz. 13.30

1.          D. Maciąg

2.          M. Rudnicka-Chadaj

Zespół Szkół Mechanicznych

17.05.2019r.

piątek

godz. 11.20

1.          J. Zelmańska

2.          I. Nykaza

Zespół Szkół Mechanicznych